Szamba betonowe Okonek

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze rozwiązania w kwestii wylewania szamba w domach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostarczycielami surowców, z których tworzymy gotowe elementy szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się dopasowaniem do szczególnych potrzeb danego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego opróżniania, jednak najlepiej robić to systematycznie, aby zapobiegać zapychaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, zależne od pojemności komory i jego cech. Nasi pracownicy chętnie doradzą, jaki rodzaj zbiornika wybrać, aby służył długo bezproblemowo. Zachęcamy do telefonu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Okonek

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Okonek

Wśród bogatej oferty materiałów, z których można wykonać szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej grubości, odporne na wodę, uniemożliwiające przenikanie ścieków z komory do zewnątrz. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej oszczędne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zapewnić wysokiej klasy usługi, które nie będą wymagały częstego odpompowywania przez profesjonalne firmy asenizacyjne. Zapewniamy nie jedynie produkcję szamb, ale również ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie dołu oraz montaż. Nasze prace są pełne, toteż inwestorzy nie muszą obawiać się o żaden etap wykonania. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia właściwego wykopu pod szambo o konkretnej wielkości bez potrzeby zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na szambo i wodę opadową o rozmaitej wielkości. Jeśli nie wiesz, jaki typ wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie osobom, którzy pragną rzadko wylewać swoje ścieki. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy także profesjonalne poradnictwo dotyczące pojemności, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co sprawia, że budowa szamba nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645