Szamba betonowe Odolanów

Budując dom w miejscu, gdzie nie ma opcji podpięcia do kanalizacji trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To ogromne zbiorniki wbudowywane w grunt, w których przechowuje się nieczystości domowe. Są one mocne i wytrzymałe na wodę oraz pękanie. Ich trwałość szacuje się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez nas wyróżniają się najwyższym stopniem szczelności, i dajemy na nie gwarancję. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie doskonałą jakość realizacji usług, co przekłada się na długość korzystania z kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz usługę montażu oraz podłączenia zbiornika, tak, aby uniknąć wysokich kosztów, zarówno przy budowie, jak i podczas eksploatacji szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale również instalację szamb, ponieważ jedynie zestawienie tych obu czynników zapewni odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Odolanów

Szamba dwukomorowe Odolanów

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy wydatek, lecz również większa satysfakcja wychodzaca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego polecamy wybrać zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na rzadsze opróżnianie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w eksploatacji, bo powoli się wypełnia. Jakie wielkości zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zainstalować na każdej działce. Zachęcamy do zakupu zbiornika betonowego dwukomorowego, również w przypadku małej liczby domowników. Będą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby ciągłego kontrolowania stopnia wypełnienia się zbiornika. Minimalne wielkości zbiorników proponujemy szczególnie gdy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, jaką najbardziej polecamy. Profesjonalni instalatorzy stawiają się na miejscu, gdzie ma zostać wstawione szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba uwzględnić cenę usługi. To jednak koszt niezbędny, gdyż klienci zazwyczaj nie posiadają własnej koparki i podnośnika, bo szambo sprzedawany jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby klient czuł, że dostał szczelne szambo betonowe gwarantujące sporo lat bezproblemowego użytkowania. Jakościowy zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645