Szamba betonowe Obrzycko

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze usługi w kwestii wylewania ścieków w domach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostarczycielami materiałów, z których budujemy prefabrykaty szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się dopasowaniem do szczególnych wymogów danego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego opróżniania, jednak najlepiej robić to systematycznie, żeby przeciwdziałać zapychaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od pojemności komory i jego cech. Nasi pracownicy z przyjemnością podpowiedzą, jaki rodzaj zbiornika wybrać, aby służył latami bezproblemowo. Zapraszamy do kontaktu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Obrzycko

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Obrzycko

Wśród szerokiej oferty materiałów, z których można wykonać szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej grubości, wodoodporne, utrudniające przenikanie ścieków z szamba do ziemi. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej oszczędne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zagwarantować najwyższej jakości produkty, które nie wymagają częstego wylewania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Oferujemy nie jedynie wyrób prefabrykatów, lecz również ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie dołu oraz instalację. Nasze prace są kompleksowe, dlatego klienci nie muszą obawiać się o żaden etap realizacji. Szambo z koparką to pewność wykonania właściwego dołu pod szambo o wybranej wielkości bez potrzeby organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo oraz wodę opadową o różnej wielkości. Jeżeli nie wiesz, który rodzaj zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie inwestorom, którzy pragną rzadziej opróżniać swoje ścieki. To szambo droższe, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy także profesjonalne porady dotyczące wielkości, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co oznacza, że budowa zbiornika nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi odbiorcy tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645