Szamba betonowe Nowy Tomyśl

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w kwestii odprowadzania nieczystości w budynkach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami surowców, z jakich tworzymy gotowe elementy zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się kompatybilnością do indywidualnych potrzeb danego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego opróżniania, ale najlepiej wykonywać to systematycznie, aby zapobiegać zapychaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, zależne od rozmiaru zbiornika i jego funkcji. Nasi pracownicy z przyjemnością doradzą, jaki typ szamba wybrać, aby służył latami bezproblemowo. Zachęcamy do telefonu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Nowy Tomyśl

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Nowy Tomyśl

Wśród bogatej różnorodności materiałów, z których można wyprodukować szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej trwałości, odporne na wodę, uniemożliwiające przechodzenie ścieków z komory do zewnątrz. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej opłacalne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zapewnić wysokiej jakości usługi, które nie będą wymagały częstego wylewania przez specjalistyczne firmy wywozowe. Zapewniamy nie jedynie produkcję prefabrykatów, lecz również ich transport przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie dołu oraz montaż. Nasze prace są kompleksowe, dlatego klienci nie muszą obawiać się o jakikolwiek poziom realizacji. Szambo z koparką to pewność wykonania prawidłowego dołu pod zbiornik o konkretnej wielkości bez konieczności zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na nieczystości oraz deszczówkę o różnej pojemności. Jeżeli nie wiesz, który rodzaj zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie inwestorom, którzy chcą rzadko opróżniać swoje ścieki. To szambo droższe, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy również fachowe porady odnośnie wielkości, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi klienci tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645