Szamba betonowe Nowe Skalmierzyce

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze rozwiązania w kwestii wylewania ścieków w budynkach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostawcami surowców, z których tworzymy prefabrykaty zbiorników. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej szczelności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się dopasowaniem do indywidualnych wymogów danego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, jednak najlepiej wykonywać to cyklicznie, aby przeciwdziałać zapychaniu się kanalizacji, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, zależne od pojemności zbiornika i jego funkcji. Nasi pracownicy chętnie doradzą, jaki rodzaj szamba zakupić, aby działał długo bezproblemowo. Zachęcamy do telefonu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Nowe Skalmierzyce

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Nowe Skalmierzyce

Wśród szerokiej oferty tworzyw, z których można wykonać zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej trwałości, wodoodporne, uniemożliwiające przenikanie ścieków z komory do gruntu. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej oszczędne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zagwarantować wysokiej klasy usługi, które nie wymagają częstego odpompowywania przez specjalistyczne firmy asenizacyjne. Zapewniamy nie jedynie produkcję szamb, ale również ich transport przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie dołu oraz montaż. Nasze prace są pełne, dlatego nabywcy nie muszą martwić się o żaden poziom realizacji. Szambo z koparką to gwarancja wykonania prawidłowego dołu pod zbiornik o wybranej wielkości bez potrzeby zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę o rozmaitej pojemności. Jeśli nie wiesz, jaki typ wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie osobom, którzy chcą rzadziej wylewać swoje ścieki. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy również fachowe porady odnośnie wielkości, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co oznacza, że budowa zbiornika nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi klienci tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645