Szamba betonowe Nekla

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze rozwiązania w kwestii wylewania nieczystości w budynkach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostarczycielami surowców, z których budujemy gotowe elementy szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się kompatybilnością do indywidualnych wymogów wybranego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego wypompowywania, jednak należy robić to systematycznie, aby zapobiegać zapychaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od pojemności zbiornika i jego funkcji. Nasi pracownicy z przyjemnością podpowiedzą, jaki rodzaj zbiornika wybrać, aby służył długo bezproblemowo. Zapraszamy do kontaktu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Nekla

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Nekla

Wśród szerokiej oferty materiałów, z jakich można wyprodukować szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej grubości, wodoodporne, uniemożliwiające przenikanie ścieków z komory do ziemi. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej oszczędne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości rozwiązania, które nie wymagają częstego opróżniania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Oferujemy nie tylko wyrób szamb, lecz również ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie wykopu oraz instalację. Nasze usługi są kompleksowe, dlatego nabywcy nie muszą obawiać się o jakikolwiek poziom realizacji. Szambo z koparką to gwarancja wykonania właściwego wykopu pod zbiornik o wybranej wielkości bez konieczności organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę opadową o rozmaitej pojemności. Jeśli nie wiesz, który typ zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie osobom, którzy chcą rzadko wylewać swoje ścieki. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy także profesjonalne poradnictwo dotyczące pojemności, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi klienci tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645