Szamba betonowe Murowana Goślina

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne usługi w kwestii wylewania nieczystości w budynkach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostawcami surowców, z jakich tworzymy prefabrykaty zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się dopasowaniem do indywidualnych potrzeb wybranego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego opróżniania, ale najlepiej wykonywać to regularnie, aby przeciwdziałać zapychaniu się kanalizacji, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, zależne od rozmiaru zbiornika i jego funkcji. Nasi doradcy z przyjemnością podpowiedzą, jaki typ szamba wybrać, aby służył długo bezproblemowo. Zapraszamy do telefonu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Murowana Goślina

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Murowana Goślina

Wśród bogatej oferty tworzyw, z których można wyprodukować szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej grubości, odporne na wodę, uniemożliwiające przechodzenie ścieków z komory do ziemi. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej oszczędne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować wysokiej klasy usługi, które nie wymagają nadmiernego wylewania przez profesjonalne przedsiębiorstwa wywozowe. Oferujemy nie jedynie wyrób szamb, lecz również ich transport przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie wykopu oraz instalację. Nasze usługi są kompleksowe, dlatego nabywcy nie muszą obawiać się o żaden poziom wykonania. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia prawidłowego dołu pod szambo o wybranej wielkości bez konieczności zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na ścieki oraz wodę opadową o rozmaitej pojemności. Jeśli nie wiesz, jaki typ zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie inwestorom, którzy pragną rzadziej wylewać swoje nieczystości. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy również fachowe poradnictwo odnośnie pojemności, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co oznacza, że budowa zbiornika nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645