Szamba betonowe Mosina

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze usługi w kwestii wylewania nieczystości w budynkach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami materiałów, z jakich budujemy gotowe elementy zbiorników. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się dopasowaniem do szczególnych potrzeb wybranego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego wypompowywania, ale najlepiej robić to cyklicznie, żeby zapobiegać zatykaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, uzależnione od rozmiaru komory i jego funkcji. Nasi doradcy z przyjemnością doradzą, jaki rodzaj szamba zakupić, aby służył latami bezawaryjnie. Zapraszamy do telefonu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Mosina

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Mosina

Pośród szerokiej oferty materiałów, z jakich można wyprodukować zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej trwałości, odporne na wodę, utrudniające przechodzenie zawartości z komory do zewnątrz. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej opłacalne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zapewnić najwyższej klasy rozwiązania, które nie wymagają częstego wylewania przez profesjonalne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Oferujemy nie tylko wyrób prefabrykatów, lecz również ich transport przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie wykopu oraz instalację. Nasze usługi są pełne, dlatego klienci nie muszą martwić się o żaden etap wykonania. Szambo z koparką to pewność wykonania prawidłowego dołu pod zbiornik o wybranej pojemności bez potrzeby organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę o rozmaitej pojemności. Jeżeli nie wiesz, jaki typ wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie osobom, którzy pragną rzadko opróżniać swoje nieczystości. To rozwiązanie droższe, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy również fachowe poradnictwo odnośnie pojemności, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że budowa szamba nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645