Szamba betonowe Miłosław

Budując dom w lokalizacji, gdzie brak opcji podłączenia do kanalizacji trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To duże pojemniki wbudowywane w grunt, w których gromadzi się ścieki komunalne. Szamba betonowe są trwałe i odporne na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość określa się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na ścieki produkowane przez nas wyróżniają się najwyższym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie doskonałą jakość wykonania prac, co przełoży się na długość użytkowania kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz zadanie montażu i podłączenia szamba, tak, żeby uniknąć wysokich cen, zarówno przy budowie, jak i przy korzystania z kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz również wkopanie szamb, bo jedynie zestawienie tych obu rzeczy da odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Miłosław

Szamba dwukomorowe Miłosław

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy koszt, lecz również większa korzyść wynikająca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego polecamy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na rzadsze opróżnianie nieczystości przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w eksploatacji, ponieważ powoli się wypełnia. Jakie wielkości szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zrealizować na każdej działce. Zapraszamy do zakupu zbiornika betonowego dwukomorowego, także w sytuacji mniejszej liczby mieszkańców. Mogą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności stałego kontrolowania stopnia wypełnienia się szamba. Minimalne pojemności zbiorników proponujemy szczególnie kiedy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, którą najbardziej polecamy. Wykwalifikowani instalatorzy stawiają się na miejscu, na którym ma zostać wstawione szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba doliczyć koszt usługi. To jednak wydatek konieczny, ponieważ inwestorzy zazwyczaj nie posiadają własnej koparki i dźwigu, jako że zbiornik sprzedawany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby klient czuł, że otrzymał szczelne szambo betonowe zapewniające wiele lat bezawaryjnego korzystania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645