Szamba betonowe Mikstat

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze usługi w kwestii wylewania ścieków w domach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami materiałów, z których budujemy prefabrykaty szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej szczelności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się kompatybilnością do indywidualnych potrzeb wybranego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, jednak należy robić to regularnie, żeby zapobiegać zatykaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, zależne od rozmiaru komory i jego cech. Nasi pracownicy z przyjemnością doradzą, jaki rodzaj zbiornika zakupić, aby służył latami bezawaryjnie. Zachęcamy do telefonu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Mikstat

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Mikstat

Pośród bogatej różnorodności tworzyw, z jakich można wyprodukować szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej trwałości, odporne na wodę, utrudniające przenikanie zawartości z komory do zewnątrz. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zagwarantować najwyższej klasy usługi, które nie wymagają nadmiernego odpompowywania przez profesjonalne firmy wywozowe. Oferujemy nie jedynie produkcję szamb, ale także ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie dołu oraz instalację. Nasze prace są pełne, toteż inwestorzy nie muszą martwić się o jakikolwiek poziom realizacji. Szambo z koparką to pewność wykonania właściwego dołu pod zbiornik o konkretnej wielkości bez konieczności organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę opadową o różnej wielkości. Jeżeli nie wiesz, który rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie osobom, którzy pragną rzadko opróżniać swoje ścieki. To szambo bardziej kosztowne, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy również fachowe poradnictwo odnośnie pojemności, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co sprawia, że budowa szamba nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi klienci tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645