Szamba betonowe Miejska Górka

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w zakresie wylewania nieczystości w domach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostawcami materiałów, z jakich budujemy gotowe elementy szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej szczelności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się dopasowaniem do szczególnych wymogów wybranego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego wywożenia, jednak należy wykonywać to cyklicznie, aby przeciwdziałać zapychaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, zależne od rozmiaru komory i jego funkcji. Nasi doradcy chętnie podpowiedzą, jaki typ zbiornika wybrać, aby służył latami bezproblemowo. Zachęcamy do kontaktu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Miejska Górka

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Miejska Górka

Wśród bogatej różnorodności materiałów, z jakich można wykonać szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej trwałości, wodoodporne, utrudniające przenikanie zawartości z szamba do ziemi. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej opłacalne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższej jakości usługi, które nie będą wymagały nadmiernego opróżniania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Oferujemy nie jedynie wyrób prefabrykatów, ale również ich transport przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie dołu oraz instalację. Nasze prace są kompleksowe, toteż nabywcy nie muszą obawiać się o żaden etap wykonania. Szambo z koparką to gwarancja wykonania właściwego dołu pod szambo o wybranej pojemności bez potrzeby zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo oraz deszczówkę o różnej wielkości. Jeżeli nie wiesz, jaki typ zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie osobom, którzy pragną rzadko opróżniać swoje nieczystości. To szambo droższe, ale ekonomiczne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy również fachowe poradnictwo odnośnie pojemności, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że budowa zbiornika nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi klienci tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645