Szamba betonowe Międzychód

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze rozwiązania w zakresie odprowadzania nieczystości w budynkach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostarczycielami surowców, z których tworzymy prefabrykaty zbiorników. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się kompatybilnością do indywidualnych wymogów danego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego wypompowywania, jednak najlepiej wykonywać to regularnie, aby zapobiegać zapychaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, zależne od rozmiaru komory i jego cech. Nasi pracownicy chętnie podpowiedzą, jaki rodzaj zbiornika wybrać, aby działał długo bezproblemowo. Zapraszamy do telefonu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Międzychód

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Międzychód

Pośród szerokiej oferty tworzyw, z jakich można wykonać szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej grubości, odporne na wodę, uniemożliwiające przechodzenie zawartości z komory do ziemi. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej opłacalne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zapewnić wysokiej klasy usługi, które nie będą wymagały nadmiernego opróżniania przez profesjonalne przedsiębiorstwa wywozowe. Oferujemy nie tylko wyrób prefabrykatów, lecz również ich transport przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie wykopu oraz montaż. Nasze prace są pełne, dlatego klienci nie muszą martwić się o jakikolwiek etap realizacji. Szambo z koparką to pewność zrobienia właściwego wykopu pod szambo o konkretnej wielkości bez potrzeby zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na nieczystości oraz wodę opadową o różnej pojemności. Jeżeli nie wiesz, jaki rodzaj zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie inwestorom, którzy chcą rzadziej wylewać swoje nieczystości. To szambo droższe, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy również fachowe poradnictwo dotyczące pojemności, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie szamba nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645