Szamba betonowe Margonin

Stawiając dom w lokalizacji, gdzie nie ma opcji podpięcia do sieci kanalizacyjnej trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to ogromne zbiorniki wbudowywane w ziemię, w jakich zbiera się ścieki domowe. Szamba betonowe są mocne i wytrzymałe na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość szacuje się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości sprzedawane przez naszą firmę cechują się najwyższym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Kupując szambo z koparką zapewniasz sobie najwyższą jakość wykonania prac, co przełoży się na bezawaryjność korzystania z odpływu w domu. U nas tanio wykonasz zadanie instalacji oraz instalacji zbiornika, tak, aby uniknąć dużych kosztów, zarówno przy instalacji, jak również przy korzystania z kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz także instalację zbiorników, bo jedynie połączenie tych obu rzeczy zapewni odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Margonin

Szamba dwukomorowe Margonin

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy koszt, ale także wyższa korzyść wychodzaca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż polecamy zakupić szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia mniej częste wylewanie ścieków przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w eksploatacji, ponieważ powoli się zapełnia. Jakie pojemności szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej działce. Zachęcamy do zakupu zbiornika z betonu dwukomorowego, także w przypadku małej liczby mieszkańców. Będą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności ciągłego sprawdzania poziomu zbiornika. Minimalne pojemności zbiorników proponujemy zwłaszcza kiedy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, którą szczególnie polecamy. Wykwalifikowani instalatorzy zjawiają się na terenie, gdzie ma zostać wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego należy uwzględnić cenę robocizny. To jednak wydatek konieczny, gdyż klienci zazwyczaj nie posiadają swojej koparki i dźwigu, jako że zbiornik oferowany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby klient wiedział, że kupił szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezawaryjnego użytkowania. Jakościowy zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645