Szamba betonowe Luboń

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne usługi w kwestii wylewania szamba w budynkach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostawcami surowców, z których budujemy prefabrykaty szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej szczelności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się dopasowaniem do indywidualnych potrzeb wybranego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego opróżniania, jednak należy wykonywać to cyklicznie, aby zapobiegać zapychaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, zależne od pojemności komory i jego cech. Nasi pracownicy z przyjemnością podpowiedzą, jaki rodzaj zbiornika zakupić, aby służył długo bezproblemowo. Zachęcamy do telefonu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Luboń

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Luboń

Wśród bogatej różnorodności materiałów, z jakich można wykonać szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej trwałości, odporne na wodę, utrudniające przenikanie ścieków z komory do ziemi. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej oszczędne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości usługi, które nie wymagają częstego wylewania przez specjalistyczne firmy asenizacyjne. Zapewniamy nie tylko wyrób szamb, lecz także ich transport przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie dołu oraz instalację. Nasze usługi są kompleksowe, toteż inwestorzy nie muszą martwić się o jakikolwiek etap wykonania. Szambo z koparką to pewność wykonania prawidłowego wykopu pod zbiornik o wybranej wielkości bez konieczności organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na nieczystości oraz deszczówkę o rozmaitej pojemności. Jeśli nie wiesz, który typ wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie osobom, którzy pragną rzadziej opróżniać swoje ścieki. To szambo bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy także profesjonalne poradnictwo odnośnie wielkości, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że budowa szamba nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645