Szamba betonowe Łobżenica

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze rozwiązania w kwestii odprowadzania ścieków w domach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostawcami materiałów, z których budujemy gotowe elementy zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się dopasowaniem do indywidualnych potrzeb wybranego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego wywożenia, ale należy robić to cyklicznie, żeby przeciwdziałać zatykaniu się kanalizacji, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od pojemności zbiornika i jego funkcji. Nasi doradcy z przyjemnością podpowiedzą, jaki typ szamba zakupić, aby służył długo bezproblemowo. Zachęcamy do kontaktu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Łobżenica

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Łobżenica

Wśród szerokiej różnorodności tworzyw, z których można wyprodukować szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej trwałości, odporne na wodę, utrudniające przenikanie zawartości z komory do zewnątrz. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej opłacalne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić najwyższej jakości produkty, które nie wymagają nadmiernego odpompowywania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Oferujemy nie tylko produkcję prefabrykatów, ale również ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie dołu oraz instalację. Nasze usługi są kompleksowe, dlatego klienci nie muszą martwić się o żaden etap realizacji. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia prawidłowego wykopu pod szambo o wybranej pojemności bez konieczności zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo i wodę opadową o różnej pojemności. Jeżeli nie wiesz, który typ wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie inwestorom, którzy chcą rzadko opróżniać swoje ścieki. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy także profesjonalne porady odnośnie pojemności, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi klienci tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645