Szamba betonowe Książ Wielkopolski

Stawiając budynek mieszkalny w miejscu, gdzie nie ma opcji podpięcia do kanalizacji trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to ogromne zbiorniki wbudowywane w grunt, w jakich gromadzi się ścieki komunalne. Szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość szacuje się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na szambo produkowane przez naszą firmę cechują się najwyższym stopniem szczelności, i dajemy na nie rękojmię. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie doskonałą jakość realizacji usług, co przekłada się na długość korzystania z kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz zadanie instalacji i instalacji szamba, tak, żeby uniknąć dużych kosztów, tak przy budowie, jak i przy eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz również instalację szamb, bo tylko połączenie tych obu czynników da pożądany efekt.

Szamba betonowe Książ Wielkopolski

Szamba dwukomorowe Książ Wielkopolski

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy koszt, lecz także większa satysfakcja wynikająca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego proponujemy zakupić szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na rzadsze opróżnianie nieczystości przez specjalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ wolniej się zapełnia. Jakie pojemności zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy wykonać na każdej działce. Zapraszamy do wyboru zbiornika z betonu dwukomorowego, także w sytuacji mniejszej liczby domowników. Będą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby ciągłego sprawdzania stopnia wypełnienia się szamba. Minimalne wielkości szamba proponujemy szczególnie kiedy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, którą najbardziej rekomendujemy. Profesjonalni instalatorzy zjawiają się na terenie, gdzie ma być wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego należy uwzględnić koszt usługi. To jednak wydatek niezbędny, gdyż inwestorzy zazwyczaj nie mają własnej koparki i dźwigu, jako że szambo oferowany jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, aby klient czuł, że otrzymał szczelne szambo betonowe zapewniające wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Jakościowy zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645