Szamba betonowe Krzyż Wielkopolski

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w zakresie odprowadzania nieczystości w budynkach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostarczycielami surowców, z których budujemy gotowe elementy szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się kompatybilnością do indywidualnych potrzeb danego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego wypompowywania, jednak najlepiej wykonywać to systematycznie, żeby przeciwdziałać zatykaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, uzależnione od rozmiaru komory i jego funkcji. Nasi doradcy z przyjemnością podpowiedzą, jaki typ zbiornika zakupić, aby służył latami bezawaryjnie. Zachęcamy do telefonu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Krzyż Wielkopolski

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Krzyż Wielkopolski

Pośród szerokiej różnorodności tworzyw, z których można wyprodukować zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej grubości, odporne na wodę, utrudniające przenikanie zawartości z komory do ziemi. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej oszczędne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zapewnić najwyższej klasy usługi, które nie wymagają częstego opróżniania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Zapewniamy nie jedynie produkcję prefabrykatów, lecz także ich transport przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie wykopu oraz instalację. Nasze prace są kompleksowe, toteż inwestorzy nie muszą obawiać się o żaden etap realizacji. Szambo z koparką to pewność wykonania prawidłowego wykopu pod szambo o wybranej pojemności bez konieczności organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na nieczystości oraz wodę opadową o różnej pojemności. Jeżeli nie wiesz, który typ zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie osobom, którzy pragną rzadko opróżniać swoje nieczystości. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy również fachowe porady odnośnie wielkości, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co sprawia, że budowa zbiornika nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi klienci tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645