Szamba betonowe Krzywiń

Stawiając dom w lokalizacji, gdzie nie ma możliwości podłączenia do sieci kanalizacyjnej trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To ogromne pojemniki wbudowywane w grunt, w których gromadzi się ścieki domowe. Są one mocne i odporne na przemakanie oraz pękanie. Ich trwałość określa się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na szambo oferowane przez naszą firmę cechują się najwyższym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką gwarantujesz sobie odpowiednią jakość wykonania prac, co przekłada się na długość korzystania z odpływu w domu. U nas tanio zrealizujesz zadanie wykopania i instalacji zbiornika, tak, żeby uniknąć wysokich cen, zarówno przy budowie, jak i przy korzystania z kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale także instalację szamb, ponieważ tylko zestawienie tych obu czynników zapewni pożądany efekt.

Szamba betonowe Krzywiń

Szamba dwukomorowe Krzywiń

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy wydatek, ale także większa satysfakcja wynikająca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego polecamy zakupić zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na mniej częste wylewanie ścieków przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ wolniej się zapełnia. Jakie pojemności szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej parceli. Zapraszamy do zakupu zbiornika z betonu dwukomorowego, również w przypadku mniejszej liczby użytkowników. Będą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności ciągłego sprawdzania stopnia wypełnienia się szamba. Minimalne wielkości szamba proponujemy zwłaszcza gdy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, którą najbardziej rekomendujemy. Wykwalifikowani pracownicy stawiają się na terenie, gdzie ma być wykopane szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba doliczyć koszt usługi. To jednak wydatek konieczny, gdyż klienci zwykle nie posiadają swojej koparki i dźwigu, jako że szambo sprzedawany jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby nabywca czuł, że dostał szczelne szambo betonowe umożliwiające wiele lat bezproblemowego korzystania. Jakościowy zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645