Szamba betonowe Krotoszyn

Jako producent szamb zapewniamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w kwestii wylewania ścieków w budynkach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostarczycielami materiałów, z których budujemy prefabrykaty szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się kompatybilnością do szczególnych wymogów danego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego wypompowywania, ale należy robić to regularnie, żeby zapobiegać zapychaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, zależne od pojemności zbiornika i jego cech. Nasi doradcy z przyjemnością doradzą, jaki rodzaj szamba wybrać, aby służył latami bezproblemowo. Zachęcamy do kontaktu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Krotoszyn

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Krotoszyn

Wśród szerokiej oferty tworzyw, z których można wyprodukować szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej trwałości, odporne na wodę, utrudniające przenikanie zawartości z komory do zewnątrz. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować wysokiej klasy produkty, które nie wymagają nadmiernego opróżniania przez specjalistyczne firmy asenizacyjne. Oferujemy nie jedynie produkcję szamb, ale także ich transport przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie wykopu oraz montaż. Nasze usługi są kompleksowe, dlatego nabywcy nie muszą martwić się o żaden poziom wykonania. Szambo z koparką to pewność zrobienia prawidłowego dołu pod szambo o konkretnej wielkości bez potrzeby organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo i wodę opadową o rozmaitej wielkości. Jeżeli nie wiesz, jaki rodzaj zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie inwestorom, którzy chcą rzadko opróżniać swoje ścieki. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy także profesjonalne porady odnośnie pojemności, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co oznacza, że budowa zbiornika nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi klienci tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645