Szamba betonowe Krobia

Realizując dom w lokalizacji, gdzie nie ma opcji podłączenia do kanalizacji trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To duże zbiorniki wkopywane w grunt, w jakich zbiera się nieczystości komunalne. Szamba betonowe są mocne i wytrzymałe na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość określa się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki sprzedawane przez nas wyróżniają się najlepszym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Kupując szambo z koparką gwarantujesz sobie doskonałą jakość realizacji prac, co przełoży się na bezawaryjność korzystania z odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz zadanie wykopania oraz podłączenia szamba, tak, żeby uniknąć wysokich kosztów, zarówno przy instalacji, jak i podczas eksploatacji szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale także instalację szamb, bo jedynie połączenie tych obu czynników da odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Krobia

Szamba dwukomorowe Krobia

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy koszt, ale także wyższa satysfakcja wychodzaca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż polecamy wybrać szamba dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na mniej częste wylewanie ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w użytkowaniu, bo powoli się zapełnia. Jakie wielkości szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej parceli. Zapraszamy do zakupu szamba z betonu dwukomorowego, również w przypadku mniejszej liczby domowników. Mogą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby stałego kontrolowania stopnia wypełnienia się zbiornika. Minimalne wielkości szamba polecamy szczególnie gdy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, którą najbardziej polecamy. Wykwalifikowani pracownicy zjawiają się na terenie, gdzie ma zostać wstawione szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba doliczyć cenę robocizny. To jednak wydatek konieczny, ponieważ inwestorzy zazwyczaj nie posiadają własnej koparki i podnośnika, jako że zbiornik przywożony jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby nabywca wiedział, że otrzymał szczelne szambo betonowe zapewniające wiele lat bezproblemowego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645