Szamba betonowe Krajenka

Budując dom w lokalizacji, gdzie brak możliwości podpięcia do kanalizacji należy zakupić zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to ogromne pojemniki wkopywane w grunt, w jakich zbiera się nieczystości domowe. Są one trwałe i wytrzymałe na przemakanie oraz pękanie. Ich wytrzymałość szacuje się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez nas wyróżniają się najlepszym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Wybierając szambo z koparką gwarantujesz sobie najwyższą jakość wykonania prac, co przełoży się na bezawaryjność użytkowania odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz usługę instalacji i podłączenia zbiornika, tak, żeby uniknąć dużych cen, tak przy instalacji, jak również przy eksploatacji szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale także wkopanie zbiorników, ponieważ jedynie zestawienie tych obu rzeczy da odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Krajenka

Szamba dwukomorowe Krajenka

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy wydatek, ale także wyższa korzyść wychodzaca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego proponujemy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia rzadsze wylewanie nieczystości przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ powoli się zapełnia. Jakie wielkości szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej posesji. Zachęcamy do zakupu zbiornika z betonu dwukomorowego, także w sytuacji małej liczby domowników. Mogą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby stałego kontrolowania poziomu szamba. Minimalne wielkości zbiorników proponujemy szczególnie gdy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, jaką najbardziej polecamy. Profesjonalni pracownicy zjawiają się na miejscu, gdzie ma być wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego należy doliczyć koszt robocizny. To jednak koszt konieczny, ponieważ inwestorzy zwykle nie mają własnej koparki i dźwigu, bo zbiornik przywożony jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, żeby nabywca wiedział, że dostał szczelne szambo betonowe zapewniające wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Dobry zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645