Szamba betonowe Koźmin Wielkopolski

Budując dom w lokalizacji, gdzie nie ma opcji podpięcia do kanalizacji należy zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To ogromne pojemniki wbudowywane w grunt, w jakich przechowuje się nieczystości komunalne. Są one mocne i wytrzymałe na wilgoć oraz pękanie. Ich trwałość szacuje się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości oferowane przez nas cechują się najlepszym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Wybierając szambo z koparką gwarantujesz sobie najwyższą jakość wykonania prac, co przekłada się na bezawaryjność użytkowania odpływu w domu. U nas tanio zrealizujesz zadanie wykopania i podłączenia zbiornika, tak, aby uniknąć dużych kosztów, tak przy budowie, jak również przy korzystania z szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz także montaż szamb, bo tylko połączenie tych dwóch rzeczy zapewni pożądany rezultat.

Szamba betonowe Koźmin Wielkopolski

Szamba dwukomorowe Koźmin Wielkopolski

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy wydatek, ale także wyższa korzyść wychodzaca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż proponujemy zakupić szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na mniej częste wylewanie nieczystości przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ powoli się wypełnia. Jakie wielkości zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zrealizować na każdej posesji. Zachęcamy do zakupu szamba z betonu dwukomorowego, także w sytuacji mniejszej liczby użytkowników. Mogą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby ciągłego sprawdzania poziomu zbiornika. Minimalne wielkości szamba polecamy zwłaszcza gdy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, jaką szczególnie polecamy. Profesjonalni instalatorzy stawiają się na terenie, na którym ma zostać wykopane szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba doliczyć cenę robocizny. To jednak wydatek niezbędny, ponieważ inwestorzy zwykle nie mają swojej koparki i podnośnika, bo zbiornik oferowany jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby nabywca wiedział, że otrzymał szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezawaryjnego korzystania. Jakościowy zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645