Szamba betonowe Kościan

Budując dom w miejscu, gdzie nie ma opcji podłączenia do sieci kanalizacyjnej należy wybrać zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To duże pojemniki wkopywane w ziemię, w których przechowuje się ścieki domowe. Są one trwałe i odporne na przemakanie oraz pękanie. Ich wytrzymałość szacuje się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na szambo oferowane przez naszą firmę cechują się najlepszym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Kupując szambo z koparką gwarantujesz sobie najwyższą jakość realizacji prac, co przekłada się na bezawaryjność korzystania z odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz usługę instalacji oraz podłączenia szamba, tak, aby uniknąć dużych kosztów, zarówno przy instalacji, jak i przy korzystania z kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz również instalację szamb, bo jedynie zestawienie tych obu rzeczy da odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Kościan

Szamba dwukomorowe Kościan

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy koszt, ale również większa satysfakcja wynikająca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego proponujemy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia mniej częste opróżnianie ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w użytkowaniu, ponieważ powoli się zapełnia. Jakie pojemności szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zrealizować na każdej działce. Zachęcamy do zakupu szamba z betonu dwukomorowego, również w przypadku mniejszej liczby domowników. Mogą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności stałego kontrolowania stopnia wypełnienia się zbiornika. Minimalne pojemności zbiorników proponujemy zwłaszcza kiedy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, jaką szczególnie polecamy. Profesjonalni instalatorzy zjawiają się na miejscu, gdzie ma zostać wykopane szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego należy uwzględnić cenę usługi. To jednak wydatek niezbędny, ponieważ klienci zwykle nie mają swojej koparki oraz dźwigu, bo szambo oferowany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby nabywca wiedział, że dostał szczelne szambo betonowe gwarantujące wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Dobry zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645