Szamba betonowe Kórnik

Stawiając dom w miejscu, gdzie brak możliwości podłączenia do sieci kanalizacyjnej trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To ogromne pojemniki wkopywane w grunt, w których zbiera się ścieki komunalne. Szamba betonowe są mocne i wytrzymałe na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość określa się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości sprzedawane przez nas wyróżniają się najwyższym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie doskonałą jakość realizacji usług, co przekłada się na długość użytkowania kanalizacji w domu. U nas tanio wykonasz zadanie instalacji oraz podłączenia zbiornika, tak, aby uniknąć dużych cen, tak przy budowie, jak również podczas korzystania z szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale również montaż szamb, ponieważ tylko zestawienie tych obu rzeczy da odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Kórnik

Szamba dwukomorowe Kórnik

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy wydatek, ale także wyższa korzyść wychodzaca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego polecamy wybrać zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia mniej częste opróżnianie nieczystości przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w eksploatacji, ponieważ wolniej się wypełnia. Jakie wielkości zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zrealizować na każdej posesji. Zapraszamy do zakupu zbiornika z betonu dwukomorowego, także w przypadku mniejszej liczby użytkowników. Będą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby ciągłego sprawdzania stopnia wypełnienia się szamba. Najmniejsze wielkości szamba proponujemy szczególnie gdy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, którą najbardziej polecamy. Profesjonalni instalatorzy zjawiają się na miejscu, gdzie ma być wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba uwzględnić cenę robocizny. To jednak wydatek konieczny, gdyż klienci zazwyczaj nie posiadają swojej koparki i podnośnika, jako że szambo przywożony jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby nabywca czuł, że kupił szczelne szambo betonowe zapewniające wiele lat bezproblemowego użytkowania. Jakościowy zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645