Szamba betonowe Koło

Budując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie brak opcji podłączenia do sieci kanalizacyjnej należy zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to duże zbiorniki wbudowywane w grunt, w których zbiera się nieczystości domowe. Są one mocne i wytrzymałe na przemakanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość określa się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości produkowane przez nas wyróżniają się najwyższym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie doskonałą jakość wykonania usług, co przełoży się na bezawaryjność korzystania z odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz usługę wykopania oraz instalacji szamba, tak, żeby uniknąć dużych cen, zarówno przy budowie, jak i podczas korzystania z kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale również wkopanie zbiorników, bo jedynie zestawienie tych obu czynników da pożądany rezultat.

Szamba betonowe Koło

Szamba dwukomorowe Koło

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy wydatek, ale także wyższa satysfakcja wynikająca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego polecamy zakupić szamba dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia rzadsze wylewanie nieczystości przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w eksploatacji, ponieważ wolniej się zapełnia. Jakie wielkości zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zainstalować na każdej parceli. Zachęcamy do zakupu zbiornika betonowego dwukomorowego, również w przypadku małej liczby mieszkańców. Będą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby stałego kontrolowania poziomu zbiornika. Minimalne pojemności szamba proponujemy zwłaszcza kiedy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, którą szczególnie rekomendujemy. Profesjonalni instalatorzy stawiają się na miejscu, gdzie ma zostać wykopane szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba uwzględnić koszt usługi. To jednak wydatek niezbędny, gdyż klienci zazwyczaj nie posiadają własnej koparki oraz podnośnika, jako że szambo oferowany jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, aby nabywca czuł, że kupił szczelne szambo betonowe gwarantujące sporo lat bezawaryjnego korzystania. Jakościowy zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645