Szamba betonowe Kobylin

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w zakresie wylewania ścieków w budynkach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostawcami surowców, z jakich budujemy prefabrykaty zbiorników. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej szczelności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się kompatybilnością do indywidualnych wymogów wybranego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego opróżniania, jednak należy wykonywać to regularnie, żeby zapobiegać zapychaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od rozmiaru zbiornika i jego funkcji. Nasi doradcy z przyjemnością podpowiedzą, jaki rodzaj szamba zakupić, aby służył latami bezproblemowo. Zapraszamy do kontaktu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Kobylin

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Kobylin

Pośród bogatej różnorodności tworzyw, z których można wyprodukować szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej grubości, wodoodporne, uniemożliwiające przenikanie zawartości z komory do ziemi. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej oszczędne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zapewnić najwyższej jakości rozwiązania, które nie wymagają częstego odpompowywania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Zapewniamy nie jedynie produkcję szamb, ale również ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie dołu oraz montaż. Nasze usługi są pełne, dlatego nabywcy nie muszą martwić się o żaden poziom wykonania. Szambo z koparką to pewność zrobienia właściwego wykopu pod zbiornik o wybranej wielkości bez potrzeby zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na ścieki oraz wodę opadową o różnej wielkości. Jeżeli nie wiesz, który rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie osobom, którzy chcą rzadko wylewać swoje nieczystości. To rozwiązanie droższe, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy także profesjonalne poradnictwo odnośnie wielkości, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie szamba nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645