Szamba betonowe Kłodawa

Stawiając dom w miejscu, gdzie nie ma opcji podpięcia do kanalizacji należy wybrać zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To duże pojemniki wkopywane w ziemię, w jakich zbiera się ścieki domowe. Są one mocne i odporne na przemakanie oraz pękanie. Ich trwałość szacuje się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki sprzedawane przez nas cechują się najlepszym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie rękojmię. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie doskonałą jakość realizacji prac, co przekłada się na długość użytkowania odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz usługę wykopania oraz podłączenia zbiornika, tak, żeby uniknąć dużych cen, zarówno przy instalacji, jak również podczas korzystania z kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale także montaż szamb, ponieważ jedynie zestawienie tych dwóch rzeczy zapewni odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Kłodawa

Szamba dwukomorowe Kłodawa

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy wydatek, lecz również wyższa satysfakcja wychodzaca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż polecamy wybrać zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na mniej częste wylewanie nieczystości przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w użytkowaniu, bo wolniej się wypełnia. Jakie wielkości zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej działce. Zapraszamy do zakupu zbiornika betonowego dwukomorowego, także w przypadku małej liczby użytkowników. Mogą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności stałego sprawdzania stopnia wypełnienia się szamba. Najmniejsze wielkości zbiorników proponujemy zwłaszcza gdy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, jaką szczególnie rekomendujemy. Profesjonalni pracownicy zjawiają się na miejscu, gdzie ma być wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba doliczyć koszt usługi. To jednak koszt niezbędny, ponieważ inwestorzy zwykle nie mają własnej koparki i dźwigu, bo zbiornik przywożony jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby nabywca wiedział, że kupił szczelne szambo betonowe zapewniające wiele lat bezproblemowego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645