Szamba betonowe Kleczew

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze usługi w kwestii wylewania szamba w domach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostarczycielami materiałów, z jakich tworzymy gotowe elementy szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się dopasowaniem do indywidualnych potrzeb danego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego wypompowywania, jednak najlepiej wykonywać to systematycznie, aby przeciwdziałać zatykaniu się kanalizacji, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, zależne od rozmiaru zbiornika i jego funkcji. Nasi doradcy z przyjemnością podpowiedzą, jaki rodzaj zbiornika zakupić, aby służył latami bezproblemowo. Zachęcamy do telefonu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Kleczew

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Kleczew

Wśród bogatej różnorodności tworzyw, z jakich można wykonać zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej grubości, wodoodporne, uniemożliwiające przechodzenie ścieków z komory do zewnątrz. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować wysokiej jakości rozwiązania, które nie wymagają nadmiernego opróżniania przez profesjonalne firmy wywozowe. Oferujemy nie tylko wyrób szamb, ale również ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie wykopu oraz montaż. Nasze usługi są pełne, dlatego klienci nie muszą obawiać się o żaden poziom realizacji. Szambo z koparką to gwarancja wykonania prawidłowego wykopu pod zbiornik o wybranej wielkości bez potrzeby organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę o różnej wielkości. Jeżeli nie wiesz, jaki rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie osobom, którzy pragną rzadziej opróżniać swoje ścieki. To szambo droższe, ale ekonomiczne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy także fachowe poradnictwo dotyczące pojemności, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co oznacza, że budowa zbiornika nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645