Szamba betonowe Kłecko

Budując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie brak opcji podpięcia do sieci kanalizacyjnej trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To ogromne zbiorniki wbudowywane w grunt, w jakich przechowuje się nieczystości komunalne. Są one trwałe i wytrzymałe na przemakanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość szacuje się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości oferowane przez naszą firmę wyróżniają się najwyższym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie rękojmię. Kupując szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość realizacji usług, co przełoży się na długość korzystania z odpływu w domu. U nas tanio zrealizujesz usługę wykopania i instalacji szamba, tak, aby uniknąć wysokich cen, tak przy instalacji, jak również podczas korzystania z kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale również wkopanie zbiorników, bo tylko zestawienie tych dwóch czynników zapewni pożądany rezultat.

Szamba betonowe Kłecko

Szamba dwukomorowe Kłecko

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy wydatek, ale również większa satysfakcja wychodzaca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż proponujemy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia mniej częste wylewanie ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w eksploatacji, bo wolniej się wypełnia. Jakie wielkości szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej działce. Zapraszamy do zakupu szamba betonowego dwukomorowego, również w sytuacji mniejszej liczby domowników. Mogą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby stałego sprawdzania poziomu zbiornika. Najmniejsze pojemności szamba proponujemy szczególnie gdy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, którą najbardziej polecamy. Profesjonalni instalatorzy zjawiają się na miejscu, gdzie ma zostać wykopane szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo należy doliczyć koszt usługi. To jednak wydatek niezbędny, ponieważ inwestorzy zazwyczaj nie posiadają swojej koparki i podnośnika, jako że zbiornik przywożony jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, aby klient wiedział, że otrzymał szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezawaryjnego korzystania. Jakościowy zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645