Szamba betonowe Kępno

Stawiając dom w lokalizacji, gdzie nie ma możliwości podpięcia do kanalizacji trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to ogromne zbiorniki wkopywane w grunt, w jakich gromadzi się nieczystości komunalne. Szamba betonowe są mocne i odporne na przemakanie oraz pękanie. Ich wytrzymałość określa się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez naszą firmę cechują się najwyższym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie gwarancję. Kupując szambo z koparką zapewniasz sobie najwyższą jakość realizacji prac, co przełoży się na bezawaryjność korzystania z odpływu w domu. U nas tanio wykonasz zadanie wykopania i instalacji szamba, tak, żeby uniknąć dużych cen, zarówno przy budowie, jak również podczas eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale również montaż zbiorników, bo tylko zestawienie tych obu rzeczy zapewni odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Kępno

Szamba dwukomorowe Kępno

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy wydatek, lecz także większa satysfakcja wynikająca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego proponujemy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na rzadsze wylewanie nieczystości przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w użytkowaniu, bo powoli się zapełnia. Jakie pojemności szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej parceli. Zapraszamy do zakupu szamba betonowego dwukomorowego, również w przypadku małej liczby domowników. Mogą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności stałego sprawdzania poziomu zbiornika. Minimalne wielkości zbiorników polecamy zwłaszcza kiedy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, jaką najbardziej rekomendujemy. Profesjonalni pracownicy zjawiają się na miejscu, na którym ma zostać wstawione szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba uwzględnić cenę robocizny. To jednak koszt konieczny, ponieważ klienci zwykle nie mają swojej koparki oraz podnośnika, jako że szambo sprzedawany jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, aby nabywca czuł, że kupił szczelne szambo betonowe gwarantujące wiele lat bezproblemowego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645