Szamba betonowe Jutrosin

Stawiając budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie nie ma opcji podłączenia do kanalizacji należy wybrać zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to ogromne zbiorniki wbudowywane w ziemię, w których zbiera się nieczystości komunalne. Szamba betonowe są mocne i wytrzymałe na wodę oraz pękanie. Ich wytrzymałość szacuje się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez nas cechują się najwyższym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie gwarancję. Wybierając szambo z koparką gwarantujesz sobie doskonałą jakość realizacji usług, co przekłada się na bezawaryjność korzystania z kanalizacji w domu. U nas tanio wykonasz usługę instalacji i podłączenia zbiornika, tak, żeby uniknąć wysokich cen, zarówno przy instalacji, jak i podczas korzystania z szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale także instalację zbiorników, bo jedynie połączenie tych obu rzeczy zapewni odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Jutrosin

Szamba dwukomorowe Jutrosin

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy wydatek, ale także wyższa satysfakcja wychodzaca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego proponujemy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na rzadsze wylewanie nieczystości przez specjalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w eksploatacji, ponieważ wolniej się wypełnia. Jakie pojemności zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej działce. Zapraszamy do zakupu zbiornika betonowego dwukomorowego, także w przypadku małej liczby domowników. Mogą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby ciągłego sprawdzania poziomu szamba. Minimalne pojemności szamba polecamy szczególnie kiedy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, jaką najbardziej polecamy. Wykwalifikowani pracownicy zjawiają się na miejscu, gdzie ma być wykopane szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba uwzględnić cenę robocizny. To jednak wydatek konieczny, ponieważ inwestorzy zazwyczaj nie mają własnej koparki i podnośnika, jako że zbiornik oferowany jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby klient wiedział, że otrzymał szczelne szambo betonowe gwarantujące wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Dobry zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645