Szamba betonowe Jastrowie

Realizując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie nie ma opcji podpięcia do sieci kanalizacyjnej trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to duże pojemniki wbudowywane w ziemię, w których zbiera się nieczystości komunalne. Są one mocne i odporne na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość szacuje się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na szambo oferowane przez naszą firmę cechują się najlepszym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie gwarancję. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie doskonałą jakość realizacji usług, co przełoży się na bezawaryjność korzystania z kanalizacji w domu. U nas tanio zrealizujesz usługę instalacji i instalacji szamba, tak, aby uniknąć wysokich cen, tak przy budowie, jak również przy eksploatacji szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz także wkopanie szamb, bo jedynie połączenie tych dwóch rzeczy da pożądany rezultat.

Szamba betonowe Jastrowie

Szamba dwukomorowe Jastrowie

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy koszt, ale również większa satysfakcja wychodzaca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż proponujemy wybrać zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na rzadsze opróżnianie ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ wolniej się zapełnia. Jakie pojemności szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy wykonać na każdej posesji. Zapraszamy do wyboru zbiornika z betonu dwukomorowego, także w przypadku mniejszej liczby użytkowników. Mogą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności ciągłego kontrolowania stopnia wypełnienia się zbiornika. Najmniejsze pojemności zbiorników polecamy zwłaszcza kiedy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, jaką szczególnie rekomendujemy. Wykwalifikowani pracownicy zjawiają się na miejscu, na którym ma być wykopane szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo należy uwzględnić koszt robocizny. To jednak wydatek konieczny, ponieważ klienci zwykle nie posiadają własnej koparki i podnośnika, bo szambo przywożony jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby klient wiedział, że otrzymał szczelne szambo betonowe zapewniające sporo lat bezproblemowego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645