Szamba betonowe Jarocin

Realizując dom w miejscu, gdzie brak możliwości podłączenia do sieci kanalizacyjnej trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to ogromne pojemniki wkopywane w grunt, w których zbiera się nieczystości domowe. Szamba betonowe są trwałe i odporne na wilgoć oraz pękanie. Ich wytrzymałość szacuje się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez nas cechują się najlepszym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość realizacji prac, co przekłada się na bezawaryjność korzystania z odpływu w domu. U nas tanio wykonasz zadanie wykopania i podłączenia szamba, tak, aby uniknąć wysokich cen, zarówno przy instalacji, jak i przy korzystania z kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz również wkopanie zbiorników, bo jedynie połączenie tych obu rzeczy zapewni pożądany rezultat.

Szamba betonowe Jarocin

Szamba dwukomorowe Jarocin

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy koszt, lecz także wyższa korzyść wynikająca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż polecamy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia mniej częste wylewanie ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w użytkowaniu, bo wolniej się wypełnia. Jakie wielkości szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zrealizować na każdej działce. Zapraszamy do zakupu zbiornika z betonu dwukomorowego, również w sytuacji mniejszej liczby mieszkańców. Będą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby ciągłego kontrolowania stopnia wypełnienia się szamba. Minimalne pojemności zbiorników proponujemy szczególnie kiedy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, jaką najbardziej polecamy. Profesjonalni instalatorzy stawiają się na miejscu, na którym ma być wstawione szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego należy doliczyć cenę robocizny. To jednak koszt konieczny, gdyż klienci zazwyczaj nie mają swojej koparki i dźwigu, jako że zbiornik oferowany jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby nabywca czuł, że otrzymał szczelne szambo betonowe gwarantujące sporo lat bezproblemowego korzystania. Szczelny zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645