Szamba betonowe Jaraczewo

Stawiając budynek mieszkalny w miejscu, gdzie nie ma opcji podpięcia do sieci kanalizacyjnej należy zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to ogromne zbiorniki wkopywane w grunt, w jakich przechowuje się nieczystości komunalne. Szamba betonowe są mocne i wytrzymałe na wodę oraz pękanie. Ich wytrzymałość szacuje się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na szambo oferowane przez naszą firmę wyróżniają się najwyższym stopniem szczelności, i dajemy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie najwyższą jakość realizacji usług, co przełoży się na długość korzystania z odpływu w domu. U nas tanio wykonasz zadanie montażu oraz instalacji szamba, tak, żeby uniknąć wysokich kosztów, tak przy budowie, jak i podczas korzystania z szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz także wkopanie szamb, ponieważ tylko połączenie tych dwóch czynników da odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Jaraczewo

Szamba dwukomorowe Jaraczewo

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy wydatek, ale także większa korzyść wychodzaca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego proponujemy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia mniej częste wylewanie nieczystości przez specjalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w eksploatacji, ponieważ powoli się wypełnia. Jakie pojemności zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej posesji. Zapraszamy do zakupu zbiornika betonowego dwukomorowego, również w przypadku mniejszej liczby mieszkańców. Mogą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby ciągłego kontrolowania poziomu zbiornika. Najmniejsze wielkości zbiorników polecamy szczególnie kiedy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, którą szczególnie polecamy. Profesjonalni pracownicy stawiają się na terenie, gdzie ma być wykopane szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo należy doliczyć koszt robocizny. To jednak koszt konieczny, ponieważ klienci zwykle nie posiadają swojej koparki oraz podnośnika, bo zbiornik sprzedawany jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, aby nabywca wiedział, że dostał szczelne szambo betonowe umożliwiające wiele lat bezproblemowego użytkowania. Dobry zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645