Szamba betonowe Grodzisk Wielkopolski

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze rozwiązania w kwestii odprowadzania szamba w budynkach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostarczycielami surowców, z których budujemy gotowe elementy zbiorników. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się kompatybilnością do indywidualnych potrzeb wybranego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego opróżniania, jednak najlepiej wykonywać to systematycznie, żeby zapobiegać zatykaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, zależne od rozmiaru zbiornika i jego funkcji. Nasi pracownicy z przyjemnością podpowiedzą, jaki typ szamba wybrać, aby działał latami bezawaryjnie. Zapraszamy do kontaktu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Grodzisk Wielkopolski

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Grodzisk Wielkopolski

Pośród szerokiej oferty tworzyw, z jakich można wykonać zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej trwałości, wodoodporne, utrudniające przenikanie ścieków z komory do ziemi. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej opłacalne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższej jakości produkty, które nie będą wymagały nadmiernego odpompowywania przez profesjonalne przedsiębiorstwa wywozowe. Zapewniamy nie tylko produkcję prefabrykatów, lecz również ich transport przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie dołu oraz montaż. Nasze prace są kompleksowe, toteż nabywcy nie muszą obawiać się o żaden etap wykonania. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia właściwego wykopu pod zbiornik o wybranej wielkości bez potrzeby organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki oraz wodę opadową o rozmaitej wielkości. Jeżeli nie wiesz, jaki rodzaj zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie osobom, którzy pragną rzadko opróżniać swoje ścieki. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy także fachowe poradnictwo dotyczące wielkości, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że budowa zbiornika nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645