Szamba betonowe Grabów nad Prosną

Budując dom w lokalizacji, gdzie brak możliwości podpięcia do kanalizacji trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To duże zbiorniki wbudowywane w ziemię, w jakich gromadzi się nieczystości domowe. Są one mocne i odporne na wilgoć oraz pękanie. Ich wytrzymałość określa się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości oferowane przez naszą firmę wyróżniają się najlepszym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie gwarancję. Kupując szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość realizacji usług, co przełoży się na bezawaryjność korzystania z kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz zadanie instalacji oraz podłączenia szamba, tak, aby uniknąć dużych cen, tak przy instalacji, jak i przy korzystania z szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz także wkopanie zbiorników, ponieważ jedynie połączenie tych obu czynników da odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Grabów nad Prosną

Szamba dwukomorowe Grabów nad Prosną

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy wydatek, ale także wyższa korzyść wychodzaca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż proponujemy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia rzadsze wylewanie nieczystości przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w użytkowaniu, ponieważ powoli się zapełnia. Jakie pojemności zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zrealizować na każdej działce. Zachęcamy do wyboru szamba z betonu dwukomorowego, również w przypadku małej liczby mieszkańców. Mogą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby ciągłego kontrolowania stopnia wypełnienia się szamba. Najmniejsze wielkości szamba proponujemy szczególnie gdy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, którą najbardziej rekomendujemy. Profesjonalni instalatorzy zjawiają się na miejscu, na którym ma zostać wykopane szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego należy uwzględnić cenę usługi. To jednak koszt konieczny, ponieważ klienci zwykle nie posiadają własnej koparki i podnośnika, bo szambo oferowany jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, aby klient wiedział, że otrzymał szczelne szambo betonowe zapewniające sporo lat bezawaryjnego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645