Szamba betonowe Gostyń

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne usługi w kwestii wylewania szamba w domach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami surowców, z jakich tworzymy prefabrykaty szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej szczelności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się kompatybilnością do szczególnych potrzeb wybranego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego wypompowywania, ale należy wykonywać to regularnie, aby przeciwdziałać zatykaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, zależne od rozmiaru komory i jego funkcji. Nasi doradcy chętnie doradzą, jaki rodzaj szamba wybrać, aby służył latami bezproblemowo. Zachęcamy do telefonu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Gostyń

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Gostyń

Wśród szerokiej różnorodności tworzyw, z których można wykonać szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej trwałości, odporne na wodę, utrudniające przechodzenie ścieków z szamba do ziemi. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej oszczędne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej klasy usługi, które nie będą wymagały nadmiernego wylewania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Oferujemy nie jedynie produkcję szamb, ale także ich transport przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie wykopu oraz instalację. Nasze usługi są pełne, dlatego klienci nie muszą obawiać się o żaden etap wykonania. Szambo z koparką to pewność wykonania właściwego dołu pod szambo o wybranej wielkości bez potrzeby organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki i wodę opadową o różnej wielkości. Jeśli nie wiesz, jaki typ wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie osobom, którzy chcą rzadko opróżniać swoje nieczystości. To rozwiązanie droższe, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy także fachowe porady odnośnie wielkości, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co sprawia, że budowa zbiornika nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645