Szamba betonowe Golina

Budując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie nie ma możliwości podłączenia do sieci kanalizacyjnej trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to duże pojemniki wkopywane w grunt, w jakich gromadzi się ścieki domowe. Szamba betonowe są trwałe i wytrzymałe na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość szacuje się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez naszą firmę wyróżniają się najwyższym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką gwarantujesz sobie najwyższą jakość realizacji usług, co przełoży się na długość korzystania z kanalizacji w domu. U nas tanio zrealizujesz zadanie montażu oraz podłączenia szamba, tak, aby uniknąć wysokich kosztów, tak przy instalacji, jak również przy eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz również wkopanie zbiorników, bo jedynie zestawienie tych dwóch czynników zapewni pożądany rezultat.

Szamba betonowe Golina

Szamba dwukomorowe Golina

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy koszt, ale również większa korzyść wynikająca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego proponujemy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na rzadsze wylewanie ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w użytkowaniu, bo wolniej się zapełnia. Jakie pojemności zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zainstalować na każdej działce. Zapraszamy do wyboru szamba betonowego dwukomorowego, również w sytuacji małej liczby domowników. Będą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności stałego kontrolowania poziomu szamba. Najmniejsze wielkości szamba proponujemy zwłaszcza kiedy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, którą szczególnie rekomendujemy. Profesjonalni pracownicy zjawiają się na terenie, na którym ma być wykopane szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba doliczyć cenę robocizny. To jednak wydatek konieczny, gdyż inwestorzy zwykle nie mają swojej koparki oraz podnośnika, jako że zbiornik sprzedawany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby klient wiedział, że dostał szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezproblemowego korzystania. Jakościowy zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645