Szamba betonowe Gołańcz

Budując dom w lokalizacji, gdzie nie ma opcji podłączenia do sieci kanalizacyjnej należy zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To duże pojemniki wbudowywane w ziemię, w których przechowuje się nieczystości domowe. Są one trwałe i odporne na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość szacuje się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na szambo oferowane przez nas cechują się najlepszym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość realizacji prac, co przekłada się na bezawaryjność korzystania z odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz zadanie wykopania i podłączenia zbiornika, tak, żeby uniknąć wysokich kosztów, zarówno przy budowie, jak i przy eksploatacji szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz również wkopanie zbiorników, ponieważ tylko zestawienie tych obu czynników zapewni odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Gołańcz

Szamba dwukomorowe Gołańcz

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy koszt, lecz również większa satysfakcja wynikająca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego proponujemy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na rzadsze wylewanie nieczystości przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w użytkowaniu, ponieważ wolniej się wypełnia. Jakie wielkości szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zrealizować na każdej działce. Zachęcamy do zakupu zbiornika z betonu dwukomorowego, również w przypadku małej liczby domowników. Będą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby stałego kontrolowania poziomu zbiornika. Najmniejsze pojemności zbiorników proponujemy zwłaszcza kiedy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, jaką szczególnie rekomendujemy. Wykwalifikowani instalatorzy stawiają się na miejscu, gdzie ma być wstawione szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego należy doliczyć cenę usługi. To jednak wydatek niezbędny, ponieważ inwestorzy zwykle nie mają własnej koparki oraz dźwigu, bo szambo sprzedawany jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby klient wiedział, że kupił szczelne szambo betonowe umożliwiające wiele lat bezproblemowego użytkowania. Dobry zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645