Szamba betonowe Dobrzyca

Jako producent szamb zapewniamy najbardziej innowacyjne usługi w zakresie odprowadzania ścieków w budynkach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostarczycielami surowców, z których tworzymy prefabrykaty zbiorników. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się kompatybilnością do szczególnych wymogów wybranego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego opróżniania, ale należy robić to cyklicznie, aby przeciwdziałać zatykaniu się kanalizacji, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, zależne od pojemności komory i jego cech. Nasi doradcy z przyjemnością podpowiedzą, jaki rodzaj szamba zakupić, aby działał latami bezproblemowo. Zachęcamy do telefonu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Dobrzyca

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Dobrzyca

Pośród bogatej różnorodności tworzyw, z których można wyprodukować zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej grubości, odporne na wodę, uniemożliwiające przechodzenie zawartości z komory do ziemi. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej opłacalne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej klasy rozwiązania, które nie wymagają częstego opróżniania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Zapewniamy nie jedynie wyrób szamb, lecz także ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie dołu oraz montaż. Nasze prace są pełne, toteż klienci nie muszą martwić się o żaden etap wykonania. Szambo z koparką to gwarancja wykonania właściwego wykopu pod zbiornik o wybranej pojemności bez potrzeby organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo oraz wodę opadową o rozmaitej wielkości. Jeżeli nie wiesz, jaki typ zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie osobom, którzy pragną rzadziej opróżniać swoje nieczystości. To szambo bardziej kosztowne, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy również profesjonalne poradnictwo dotyczące wielkości, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie szamba nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi klienci tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645