Szamba betonowe Dobra

Realizując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie brak możliwości podpięcia do sieci kanalizacyjnej należy zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To ogromne zbiorniki wkopywane w ziemię, w których gromadzi się ścieki domowe. Szamba betonowe są trwałe i odporne na przemakanie oraz pękanie. Ich wytrzymałość szacuje się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na szambo produkowane przez naszą firmę cechują się najwyższym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Kupując szambo z koparką gwarantujesz sobie doskonałą jakość wykonania usług, co przełoży się na długość użytkowania kanalizacji w domu. U nas tanio zrealizujesz usługę montażu i instalacji zbiornika, tak, aby uniknąć dużych cen, tak przy instalacji, jak i przy korzystania z kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale również wkopanie szamb, bo tylko połączenie tych dwóch czynników zapewni pożądany efekt.

Szamba betonowe Dobra

Szamba dwukomorowe Dobra

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy koszt, lecz także większa korzyść wynikająca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż polecamy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na mniej częste opróżnianie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w eksploatacji, ponieważ powoli się wypełnia. Jakie wielkości zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej posesji. Zachęcamy do zakupu zbiornika z betonu dwukomorowego, także w sytuacji mniejszej liczby domowników. Mogą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności ciągłego sprawdzania poziomu zbiornika. Najmniejsze pojemności szamba polecamy zwłaszcza kiedy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, jaką najbardziej rekomendujemy. Profesjonalni pracownicy zjawiają się na miejscu, na którym ma zostać wstawione szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego należy uwzględnić koszt usługi. To jednak koszt konieczny, gdyż inwestorzy zwykle nie mają własnej koparki i podnośnika, jako że zbiornik przywożony jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby nabywca wiedział, że dostał szczelne szambo betonowe gwarantujące sporo lat bezproblemowego korzystania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645