Szamba betonowe Dąbie

Budując dom w lokalizacji, gdzie brak możliwości podłączenia do sieci kanalizacyjnej trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to duże zbiorniki wbudowywane w grunt, w jakich zbiera się nieczystości komunalne. Są one trwałe i wytrzymałe na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość określa się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości sprzedawane przez nas wyróżniają się najlepszym stopniem szczelności, i dajemy na nie gwarancję. Kupując szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość realizacji usług, co przełoży się na długość użytkowania kanalizacji w domu. U nas tanio zrealizujesz usługę wykopania oraz instalacji szamba, tak, aby uniknąć dużych cen, zarówno przy instalacji, jak również podczas eksploatacji szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale także instalację szamb, ponieważ jedynie połączenie tych obu rzeczy da pożądany rezultat.

Szamba betonowe Dąbie

Szamba dwukomorowe Dąbie

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy wydatek, ale również większa satysfakcja wychodzaca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż proponujemy wybrać zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na mniej częste wylewanie ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w eksploatacji, ponieważ wolniej się wypełnia. Jakie wielkości szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zainstalować na każdej posesji. Zachęcamy do zakupu szamba betonowego dwukomorowego, również w przypadku małej liczby mieszkańców. Będą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby stałego kontrolowania poziomu zbiornika. Najmniejsze pojemności zbiorników polecamy szczególnie kiedy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, jaką szczególnie polecamy. Profesjonalni instalatorzy zjawiają się na terenie, gdzie ma zostać wstawione szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo należy doliczyć koszt robocizny. To jednak koszt konieczny, gdyż klienci zwykle nie posiadają swojej koparki i dźwigu, bo szambo oferowany jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby klient czuł, że kupił szczelne szambo betonowe zapewniające wiele lat bezawaryjnego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645