Szamba betonowe Czerniejewo

Realizując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie nie ma możliwości podłączenia do sieci kanalizacyjnej należy zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To ogromne zbiorniki wbudowywane w grunt, w których zbiera się ścieki domowe. Szamba betonowe są trwałe i wytrzymałe na wilgoć oraz pękanie. Ich wytrzymałość określa się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na szambo produkowane przez naszą firmę cechują się najlepszym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie doskonałą jakość wykonania prac, co przełoży się na długość korzystania z odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz zadanie wykopania i podłączenia zbiornika, tak, aby uniknąć wysokich kosztów, zarówno przy budowie, jak również podczas eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz także instalację szamb, bo jedynie połączenie tych obu czynników da odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Czerniejewo

Szamba dwukomorowe Czerniejewo

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy koszt, ale również wyższa korzyść wynikająca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego polecamy zakupić szamba dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia rzadsze opróżnianie nieczystości przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w eksploatacji, ponieważ wolniej się zapełnia. Jakie wielkości zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej posesji. Zapraszamy do zakupu szamba betonowego dwukomorowego, także w przypadku małej liczby użytkowników. Mogą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby ciągłego kontrolowania poziomu zbiornika. Minimalne wielkości szamba polecamy szczególnie gdy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, którą szczególnie rekomendujemy. Wykwalifikowani instalatorzy zjawiają się na miejscu, gdzie ma być wstawione szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo należy doliczyć cenę robocizny. To jednak wydatek konieczny, ponieważ klienci zazwyczaj nie posiadają własnej koparki i podnośnika, bo szambo sprzedawany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby klient czuł, że kupił szczelne szambo betonowe gwarantujące wiele lat bezproblemowego korzystania. Jakościowy zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645