Szamba betonowe Czempiń

Stawiając budynek mieszkalny w miejscu, gdzie nie ma opcji podpięcia do sieci kanalizacyjnej trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to duże pojemniki wkopywane w grunt, w jakich gromadzi się nieczystości komunalne. Szamba betonowe są trwałe i odporne na wilgoć oraz pękanie. Ich wytrzymałość określa się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki produkowane przez naszą firmę cechują się najlepszym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie najwyższą jakość wykonania usług, co przekłada się na długość użytkowania kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz usługę instalacji oraz podłączenia szamba, tak, aby uniknąć dużych cen, tak przy budowie, jak również przy korzystania z szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz również montaż zbiorników, bo tylko połączenie tych obu rzeczy da odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Czempiń

Szamba dwukomorowe Czempiń

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy koszt, lecz również większa korzyść wynikająca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego polecamy zakupić szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia rzadsze wylewanie nieczystości przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w użytkowaniu, ponieważ wolniej się wypełnia. Jakie wielkości szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy wykonać na każdej posesji. Zapraszamy do wyboru zbiornika betonowego dwukomorowego, także w przypadku mniejszej liczby użytkowników. Będą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby stałego sprawdzania poziomu szamba. Najmniejsze pojemności zbiorników polecamy szczególnie kiedy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, którą szczególnie rekomendujemy. Wykwalifikowani instalatorzy stawiają się na terenie, na którym ma być wykopane szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo należy doliczyć koszt usługi. To jednak koszt konieczny, ponieważ klienci zazwyczaj nie mają własnej koparki i podnośnika, bo zbiornik przywożony jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, aby nabywca wiedział, że otrzymał szczelne szambo betonowe gwarantujące wiele lat bezproblemowego korzystania. Jakościowy zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645