Szamba betonowe Czarnków

Budując dom w miejscu, gdzie brak możliwości podpięcia do kanalizacji trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To duże zbiorniki wbudowywane w ziemię, w których przechowuje się nieczystości komunalne. Szamba betonowe są trwałe i odporne na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość szacuje się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na ścieki sprzedawane przez naszą firmę wyróżniają się najwyższym stopniem szczelności, i dajemy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką zapewniasz sobie najwyższą jakość realizacji usług, co przekłada się na długość korzystania z kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz zadanie instalacji i podłączenia szamba, tak, żeby uniknąć dużych kosztów, tak przy instalacji, jak i przy eksploatacji szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz także instalację szamb, ponieważ tylko połączenie tych obu rzeczy da pożądany rezultat.

Szamba betonowe Czarnków

Szamba dwukomorowe Czarnków

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy wydatek, ale również większa satysfakcja wynikająca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż proponujemy wybrać szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia mniej częste opróżnianie nieczystości przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w eksploatacji, ponieważ wolniej się wypełnia. Jakie pojemności szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zainstalować na każdej posesji. Zapraszamy do zakupu szamba betonowego dwukomorowego, także w sytuacji małej liczby mieszkańców. Mogą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności ciągłego kontrolowania stopnia wypełnienia się szamba. Najmniejsze pojemności szamba proponujemy zwłaszcza kiedy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, jaką szczególnie rekomendujemy. Profesjonalni pracownicy zjawiają się na terenie, na którym ma być wykopane szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba uwzględnić cenę robocizny. To jednak koszt niezbędny, gdyż klienci zwykle nie mają swojej koparki i dźwigu, bo zbiornik oferowany jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, aby klient czuł, że kupił szczelne szambo betonowe zapewniające sporo lat bezproblemowego użytkowania. Jakościowy zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645