Szamba betonowe Chodzież

Stawiając budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie brak możliwości podpięcia do sieci kanalizacyjnej trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To ogromne zbiorniki wkopywane w grunt, w których gromadzi się nieczystości domowe. Są one mocne i odporne na wilgoć oraz pękanie. Ich trwałość szacuje się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości sprzedawane przez naszą firmę cechują się najlepszym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie rękojmię. Kupując szambo z koparką gwarantujesz sobie najwyższą jakość realizacji usług, co przełoży się na długość użytkowania odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz zadanie montażu i podłączenia szamba, tak, żeby uniknąć wysokich kosztów, tak przy instalacji, jak i przy korzystania z szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale również instalację szamb, bo jedynie zestawienie tych dwóch czynników zapewni odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Chodzież

Szamba dwukomorowe Chodzież

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy koszt, ale także wyższa korzyść wynikająca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego proponujemy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia mniej częste wylewanie nieczystości przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ powoli się zapełnia. Jakie wielkości szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zainstalować na każdej działce. Zachęcamy do zakupu zbiornika betonowego dwukomorowego, również w sytuacji małej liczby domowników. Mogą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby stałego kontrolowania poziomu zbiornika. Najmniejsze wielkości szamba proponujemy zwłaszcza kiedy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, którą najbardziej polecamy. Wykwalifikowani pracownicy stawiają się na miejscu, gdzie ma zostać wykopane szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba doliczyć cenę usługi. To jednak koszt niezbędny, gdyż klienci zwykle nie posiadają swojej koparki oraz dźwigu, bo zbiornik przywożony jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby nabywca wiedział, że kupił szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezawaryjnego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645