Szamba betonowe Chocz

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne usługi w kwestii wylewania nieczystości w domach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostarczycielami materiałów, z jakich budujemy prefabrykaty szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej szczelności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się kompatybilnością do szczególnych potrzeb wybranego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, ale należy wykonywać to regularnie, żeby zapobiegać zatykaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od rozmiaru zbiornika i jego funkcji. Nasi pracownicy chętnie podpowiedzą, jaki rodzaj zbiornika wybrać, aby działał latami bezproblemowo. Zachęcamy do telefonu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Chocz

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Chocz

Pośród bogatej oferty tworzyw, z których można wykonać zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej grubości, wodoodporne, utrudniające przechodzenie zawartości z komory do ziemi. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej oszczędne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zapewnić wysokiej jakości produkty, które nie będą wymagały częstego opróżniania przez profesjonalne firmy wywozowe. Zapewniamy nie jedynie produkcję prefabrykatów, lecz także ich transport przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie dołu oraz instalację. Nasze usługi są pełne, toteż nabywcy nie muszą obawiać się o żaden etap wykonania. Szambo z koparką to pewność wykonania właściwego wykopu pod szambo o konkretnej pojemności bez potrzeby zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na nieczystości oraz wodę opadową o rozmaitej pojemności. Jeżeli nie wiesz, jaki rodzaj zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie osobom, którzy chcą rzadziej wylewać swoje ścieki. To rozwiązanie droższe, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy również fachowe poradnictwo dotyczące pojemności, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie szamba nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645