Szamba betonowe Buk

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze rozwiązania w kwestii odprowadzania ścieków w domach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostarczycielami surowców, z jakich tworzymy prefabrykaty zbiorników. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się kompatybilnością do szczególnych wymogów danego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego opróżniania, ale najlepiej wykonywać to cyklicznie, aby zapobiegać zatykaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, uzależnione od rozmiaru komory i jego funkcji. Nasi pracownicy z przyjemnością doradzą, jaki rodzaj szamba wybrać, aby działał latami bezawaryjnie. Zachęcamy do telefonu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Buk

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Buk

Wśród szerokiej różnorodności materiałów, z jakich można wyprodukować zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej trwałości, odporne na wodę, utrudniające przechodzenie zawartości z szamba do gruntu. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować wysokiej klasy produkty, które nie wymagają częstego wylewania przez profesjonalne przedsiębiorstwa wywozowe. Zapewniamy nie tylko produkcję szamb, lecz również ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie wykopu oraz instalację. Nasze prace są pełne, dlatego inwestorzy nie muszą obawiać się o żaden poziom wykonania. Szambo z koparką to pewność wykonania prawidłowego dołu pod szambo o konkretnej wielkości bez konieczności organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na nieczystości oraz deszczówkę o rozmaitej pojemności. Jeżeli nie wiesz, który typ wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie osobom, którzy pragną rzadko opróżniać swoje ścieki. To rozwiązanie droższe, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy także fachowe porady odnośnie pojemności, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi klienci tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645