Szamba betonowe Borek Wielkopolski

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne usługi w kwestii odprowadzania ścieków w domach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostarczycielami surowców, z których budujemy prefabrykaty zbiorników. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się kompatybilnością do indywidualnych potrzeb danego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego wywożenia, ale najlepiej wykonywać to regularnie, aby przeciwdziałać zatykaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, uzależnione od pojemności komory i jego funkcji. Nasi doradcy chętnie doradzą, jaki rodzaj szamba wybrać, aby służył długo bezproblemowo. Zapraszamy do kontaktu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Borek Wielkopolski

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Borek Wielkopolski

Wśród szerokiej różnorodności tworzyw, z których można wykonać zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej trwałości, wodoodporne, uniemożliwiające przechodzenie zawartości z komory do zewnątrz. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej oszczędne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić najwyższej jakości usługi, które nie będą wymagały nadmiernego opróżniania przez profesjonalne firmy asenizacyjne. Oferujemy nie tylko wyrób szamb, ale także ich transport przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie wykopu oraz instalację. Nasze prace są kompleksowe, dlatego inwestorzy nie muszą martwić się o jakikolwiek poziom realizacji. Szambo z koparką to pewność wykonania właściwego dołu pod zbiornik o wybranej wielkości bez potrzeby zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na nieczystości oraz deszczówkę o różnej wielkości. Jeżeli nie wiesz, który typ wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie inwestorom, którzy pragną rzadko opróżniać swoje nieczystości. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy także fachowe porady odnośnie pojemności, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że budowa zbiornika nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645