Szamba betonowe Bojanowo

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze rozwiązania w zakresie odprowadzania ścieków w domach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami materiałów, z jakich budujemy prefabrykaty szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się dopasowaniem do szczególnych potrzeb wybranego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego wypompowywania, ale należy robić to cyklicznie, aby zapobiegać zatykaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, zależne od pojemności komory i jego cech. Nasi pracownicy z przyjemnością podpowiedzą, jaki rodzaj zbiornika zakupić, aby służył długo bezproblemowo. Zachęcamy do kontaktu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Bojanowo

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Bojanowo

Wśród bogatej różnorodności tworzyw, z jakich można wyprodukować zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej trwałości, wodoodporne, uniemożliwiające przenikanie ścieków z szamba do gruntu. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zapewnić wysokiej jakości produkty, które nie będą wymagały częstego odpompowywania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Oferujemy nie tylko produkcję szamb, ale także ich transport przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie wykopu oraz montaż. Nasze usługi są kompleksowe, toteż klienci nie muszą martwić się o jakikolwiek etap wykonania. Szambo z koparką to gwarancja wykonania właściwego dołu pod szambo o konkretnej pojemności bez konieczności organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki oraz deszczówkę o różnej wielkości. Jeżeli nie wiesz, który rodzaj zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie inwestorom, którzy chcą rzadko wylewać swoje ścieki. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy również fachowe porady odnośnie wielkości, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co oznacza, że budowa szamba nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi klienci tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645